#Konkurs

 

Zmagania w Krakowie za niespełna miesiąc, dla uczestników przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym będą musieli wykazać się swoimi umiejętnościami. Jakimi? O tym niebawem…

Tymczasem mamy zabawę dla Was wszystkich, mamy nadzieję, że przyłączycie się. Zastanawiamy się, jak nazwać nasz turniejowy konkurs dla zawodników? I właśnie na takie pytanie prosimy odpowiedzieć w komentarzu. Od razu zastrzegamy – popularna nazwa z programu telewizyjnego odpada ;) Liczymy na waszą kreatywność!

A dla dwóch osób, które według naszej komisji wymyślą najciekawsze nazwy przygotowaliśmy torby marki Patrick!

Zasady:
- odpowiedz na pytanie
- polub post
- polub profil Ap-Sport

----
Szczegóły konkursu:
1. Zapoznaj się z regulaminem konkursów zamieszczonym pod linkiem
2. Potwierdź, że zapoznałeś się z regulaminem i ogłoszeniem o konkursie oraz akceptujesz zasady konkursu poprzez polubienie fanpage'u Ap-Sport oraz  posta z ogłoszeniem o konkursie.
3. Odpowiedz w komentarzu na pytanie: Jak nazwałbyś konkurs dla uczestników turnieju piłkarskiego, w którym zawodnicy sprawdzają się w poszczególnych konkurencjach?
4.  Odpowiedź zamieść w komentarzu pod tym postem. Raz udzielonej odpowiedzi nie można edytować.  Każdy użytkownik może dodać dwa komentarze. Komisja konkursowa wybierze 2 najlepsze odpowiedzi i przyzna nagrody ich autorom.
5. Konkurs odbędzie się w dniach 20.01.2017 r. – 27.01.2017 r.,  a ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dnia 30.01.2017 r.
6. Zwycięzcom konkursu zostaną przesłane wiadomości za pośrednictwem poczty Facebooka.

Życzymy dobrej zabawy.