fbpx

O firmie AP - SPORT

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się dystrybucją odzieży sportowej oraz sprzętu sportowego. Działamy w obrębie klubów sportowych oraz klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w dziedzinach sportowych takich jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka.

Naszym głównym celem jest dotarcie do jak największej ilości ludzi, klubów sportowych, stowarzyszeń, AZS-ów i innych organizacji, które mają zapotrzebowanie na stroje sportowe oraz sprzęt sportowy. Kompleksowo współpracujemy i ubieramy wiele klubów sportowych w naszym regionie i nie tylko m.in. należą do nich: Zagłębie Sosnowiec wraz z całą Akademią Piłkarską Zagłębia, Fundacja Akademia Piłkarska Junior Białystok, Limanovia Szubryt i wiele innych.

Zajmujemy się również profesjonalną organizacją międzyzakładowych turniejów sportowych, amatorskich lig piłkarskich a także turniejów dziecięcych.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż pucharów okolicznościowych oraz medali.

 

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w przeciągu kilku ostatnich lat pozwala Nam na kompleksową obsługę firm, klubów pod względem ubioru, nadruków na stroje oraz zorganizowaniu imprez sportowych.

Jesteśmy elastyczni oraz chętnie udzielamy pomocy i wskazówek dotyczących kwestii związanych z naszą działalnością.