O firmie

O firmie AP - SPORT

Firma AP-Sport powstała w roku 13 marca. 2012 założona przez dwóch wspólników. Główną działalnością była organizacja turniejów piłkarskich dla firm. Od roku 2013 po otworzeniu sklepu wprowadziliśmy sprzedaż sprzętu sportowego marki Patrick. Marka dobrze przyjęła się na rynku Polskim ,czego dowodem był kontrakt z klubem Zagłębie Sosnowiec z którym od drugiej ligi piłkarskie do ekstraklasy mieliśmy przyjemność współpracować Dodatkowe umowy w tamtych czasach to Beniaminek Krosno, KKP Korona Kielce. Od roku 2014 mocno rozwinęły się nasze turnieje piłkarskie dla firm, które należą do dziś do jednych z najlepszych w Polsce.

Od roku 2015 po zmianach właścicielskich firma zaczęła wchodzić na właściwy tor sprzedaży hurtowej, przeniesiona została siedziba firmy i zaczął się rozwijać handel hurtowy. Kolejna marka hiszpańska Joma dała nam możliwość wprowadzenia naszych handlowców do wszystkich sportów, nie tylko do piłki nożnej. Od roku 2000 zaczęliśmy własną produkcję odzieży marki OXA. Marka jest odzieżą dedykowaną doskonale sprawdzającą się w sportach drużynowych, oraz sztukach walki.

Kompleksowo współpracujemy i ubieramy wiele klubów sportowych w naszym regionie i nie tylko m.in. należą do nich: Zagłębie Sosnowiec wraz z całą Akademią Piłkarską Zagłębia, Fundacja Akademia Piłkarska Junior Białystok, Limanovia Szubryt i wiele innych.

Zajmujemy się również profesjonalną organizacją międzyzakładowych turniejów sportowych, amatorskich lig piłkarskich a także turniejów dziecięcych.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż pucharów okolicznościowych oraz medali.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w przeciągu kilku ostatnich lat pozwala Nam na kompleksową obsługę firm, klubów pod względem ubioru, nadruków na stroje oraz zorganizowaniu imprez sportowych.

Jesteśmy elastyczni oraz chętnie udzielamy pomocy i wskazówek dotyczących kwestii związanych z naszą działalnością.

Produkty

Poznaj nasze top produkty